úterý 10. května 2011

Trochu té Důležité Nudy :)

Jestli vás od otevření tohohle článku odradilo slovíčko NUDA, tak doufám, že vás zase trochu přilákala slovo DŮLEŽITÉ, protože to důležité opravdu je :), pro někoho....vlastně jenom pro mě, mamku a celkově naší rodinu :D... a jediný způsob, jak to mu můžu opravdu napomoct já, je poprosit vás, o názor na tři otázky, vlastně o odpovědi (doufám, že jste to teď nevypli :D).
              Jedná se o máminu vysokou školu  a k ní související bakalářské práce o Čtenářství, zejména dospívajících dívek, kterou už má sice napsanou, ale ty hnusní lidi tam za katedrou, si vymýšlejí různé nesmysly, o kterých v práci nebyla ani zmínka (viz. otázky).
Tak tady jsou:

  1.  Elektronické knihy a čtečky. Váš názor.
  2. Jaké jsou rozdíly dívčího čtenářství potenciálu ve městech a na venkově?
  3. Rozhlas (zejména hudební stanice) rovněž má značný vliv na formování zájmové struktury dítěte. Co byste doporučili redaktorům?
Nemělo by vám to zabrat moc času, byla bych šťastná i za odpovědi typu :
- Myslím, že to na posluchače nemá vliv a vzkázat jim nic nechci.
A kdybyste se zeptali i vašich kamarádek, kamarádů, sourozenců nebo snad i rodičům pokud mají zkušenosti např. s elek.knihami, moc by mi to pomohla - respektivně mamce :D
           Slibuju, že už vás s ničím podobným nebudu nikdy otravovat, ale říkala jsem si, že když už to souvisí se čtenářstvím, že by to nebylo tak od věci ;) 
          Jelikož nejsem znalec přes ty -tajemný počítačoví vynálezy- :), nemůžu vám teda poskytnou nějaký super, extra krásný dotazník, pouze vám mohu poskytnou svojí emailovou adresu

                               ann.peter@seznam.cz

                                                            Předem všem moc děkuji    Anča* :)
PS: Kdyby jste se zúčastnili, posílejte odpovědi prosím do 20.5. 2011, ještě jednou díky :)
PSS: Né, že se mi budete smát, jak zní moje mailová adresa, když jsem obyčejná Češka, ale v tu dobu jsme byla blázen do angličtiny a tak, i když přes ni nejsem moc velký borec (*doufá, že jednou bude* :D)

1 komentář: